Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Cool plavky nielen pre mladých (VIDEO)

Hľadáte jedinečné plavky, ktoré Vám budú všetci závidieť? Vyberte si z troch strihov a desiatich farebných prevedeniach plaviek značky Sensis. Ide o kvalitné plavky vyrobené z talianskej tkaniny značky Carvico, cenené pre vlastnosti ako sú dobrá odolnosť voči oteru, stálofarebnosť, odolnosť voči chlóru aj slanej vode, apod. Pri výberu si pozrite naše videoprezentácie plaviek

Plavky značky Sensis zaujmú na prvý pohľad neónovými a kontrastnými farbami, metalickými efektami, prepracovanými detailami, zvodnými prepletenými pásikmi a šnúrkami. Sú vyrobené v žiadaných strihoch, s dôrazom na ženskosť. Zvýraznia Vaše opálenie a spôsobia jednoduchým, ale efektným strihom bez vzoru. 

Plavky Stella majú v sebe vtip a vedia podtrhnúť krásu ženských kriviek. Plavkové nohavičky sa zaväzujú na bokoch na úzku šnúrku, čo opticky predlžuje nohy. Bokový strih pôsobí zvodným dojmom. Horný diel má originálny strih s dvojitými ramienkami. Jedno ramienko drží za šijou. Ďalšie dve ramienka sú spojené so zapínaním. Plavková podprsenka sa zaväzuje na chrbte. Vďaka tomu podprsenka dobre sedí a sami si tak môžete nastaviť hĺbku výstrihu. Je tiež len na Vás, ako ďaleko od seba budú košíčky. 

K najpredávanejším plavkám patria plavky Ester s bardot podprsenkou. Ta sa zaväzuje na chrbte. Ramienka sa môžu odopnúť, lebo horný diel dobre drží na mieste aj bez nich. Vaše opálenie bude jednotné a Váš dekolt bude pekný aj s odhalenými ramenami. Nohavičky Vás dostanú svojim unikátnym strihom. 

Bikiny Naomi sú rebelsky pekné. Na prvý pohľad jednoduchý strih je zaujímavý prekrížením šnúrok na chrbte. Nižší strih nohavičiek zaostruje pohľad na boky a odkryté bruško. V týchto bikinách nebude o prázdninách "nikdy nuda".