Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Horúce módne trendy

Sme každá iná, a napriek tomu nás niečo spojuje. Už ako malé dievčatká sme sa rady prezerali v zrkadle a parádili sa. Chladné nás nenechala maminkina šperkovnica, jej najlepšie šaty ani podprsenky. Všetky sa chceme páčiť, a to nielen mužom, ale najme sami sebe. A pretože inšpirácie nieje nikdy dosť, prinášame Vám ešte horké novinky a tipy pre Váš nový (lepší) tohtoročný look. 

Chvála koralovej

Vsaďte tento rok na sýty odtieň koralovej farby, ktorá sa stala farbou roku 2019. Z šedivej myšky sa môžete premeniť v žiarivú krásku v našich pôvabných luxusných košieľkach Sandra, Irina alebo Deniza. 

Štýlovo s čipkovým body

Body zažíva svoj comeback. Čipkové body totiž dokáže zdôrazniť ženské krivky. Hodí sa miesto zmyselnej košieľky, ale aj ako kúsok spodnej bielizne pod košeľu do práce. Niektoré naše čipkované body majú navyše všitú soft podprsenku bez kostíc. 

Vysoká škola zvádzania v pančuchách so vzorom

Vaše nohy si zaslúžia len to najlepšie. Aby boli naozaj zvodné a Vy ste sa nemusela nijak obmedzovať vo svojom pohodlí, zvolte novinku roku - pančuchové nohavice so vzorom, ktoré napodobujú samodržiace pančuchy

Braletky a brazilky

To, že push-up podprsenkám odzvonilo, vie už každé malé dieťa. Postupne je nahradzujú soft podprsenky a braletky bez kostíc. Zdôrazňujú prirodzenú krásu ženských prs, ktoré sú zakryté jemnou čipkou a sú tak krásne, že sa schválne nechávajú vykukovať spod trička. Nájdete je pod názvom bralette

Kto ešte nevymenil tangá za brazilky, rozhodne nejde s dobou. Hitom roku 2019 sa stali nohavičky s vyšším vykrojením na zadočku zvané brazílske nohavičky. Konečne niekto prišiel na to, že pre krásu sa trpieť nemusí. A jemu fakt dík. 

 

 

 

  

   Vaša Jarka z ELEGANT.sk