Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Menštruačné nohavičky Saforelle ako spoľahlivá ochrana počas vašich dní

Vedeli ste, že každá žena vyprodukuje až 150 kg odpadu v podobe vložiek či tampónov? Nielen, že sú jednorazové pomôcky zle recyklovateľné, ale tiež môžu byť bielené, dráždiť pokožku a nemusíte sa v nich cítiť komfortne. Doprajte si maximálne pohodlie a kúpte si menštruačné nohavičky, ktoré sú ekologické, bezpečné a príjemné k pokožke

Revolučná alternatíva jednorazových pomôcok

Menštruačné nohavičky Saforelle sú pohodlné a plne nahradia spodnú bielizeň. Sú vyrobené z biobavlny a majú všitú funkčnú vložku s antibakteriálnou úpravou, ktorá nahradí 3 bežné vložky alebo tampóny. Navyše je ultra tenká, má iba 3 mm. Nohavičky vydržia až 100 pracích cyklov. 

Nohavičky môžete tiež kombinovať s menštruačným kalíškom alebo tampónom. Skvele poslúžia tiež pri inkontinenčných problémoch. 

Technológia pre maximálnu ochranu počas vašich dní

Funkčnú vložku tvoria tri špeciálne vyrobené vrstvy. Vrchná, dotyková vrstva so špeciálnou textúrou má perfektné absorpčné vlastnosti. Druhá vrstva absorbovanú tekutinu spoľahlivo zadrží (absorpcia troch tampónov). Spodná vrstva je vyrobená z nepriepustného materiálu, vďaka ktorému sa môžete až 12 hodín cítiť v suchu. 

Ako sa o menštruačné nohavičky starať?

Nohavičky Saforelle vydržia až 100 pracích cyklov. Po použití je vypláchnite v studenej vode a potom vyperte v práčke. Nohavičky sa môžu prať s bežnou bielizňou na 40 °C. Trojvrstvová vložka schne dlhšiu dobu, preto je vhodné mať aspoň 3 ks menštruačných nohavičiek. 

Tip pre vás

V období periódy je každá žena náchylnejšia k infekciám, preto je hygiena na prvom mieste. Pozrite sa na tipy pre správnu intímnu hygienu.