Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Perfektný darček k MDŽ

Medzinárodný deň žien sa pomaly blíži a vy rozmýšľate, čím by ste partnerku, maminku či kamarátku 8. marca prekvapili? Buďte originálny a vsaďte na očarujúce kúsky. Poradíme vám dokonalý darček k MDŽ, ktorým perfektne vyjadrite svoju lásku a úctu k žene, na ktorej vám záleží. 

V čom spočíva čaro originálneho darčeka?

Prečo vyberať darček, aby bol naozaj originálny? Dokáže nielen prekvapiť, ale zároveň urobí nesmiernu radosť a ukáže, že ste si pri výbere dali naozaj záležať. Nech už k medzinárodnému dni žien zháňate akýkoľvek darček, zamerajte sa na to, komu ho kupujete. Zistite si, čo má daná žena rada a čo by jej mohlo urobiť radosť. Potom už bude výber jednoduchý. 

Košieľka je skvelou voľbou pre všetky typy žien

Nočná košieľka je perfektným darčekom, ktorý môžete prispôsobiť potrebe ženy. Každá žena je iná a má iné priority. 

  1.  Ženy, ktoré preferujú praktické a pohodlné veci - tieto ženy najviac poteší nočná košieľka z bavlny, ktorá má veľa skvelých vlastností, a to priedušnosť, odolnosť a jemnosť. Navyše sa skvele hodí aj pre citlivú pokožku. 
  2. Ženy, ktoré milujú jemnosť a hebkosť - jemnosť a hebkosť zaistia košieľky z viskózy, v ktorých sa každá žena bude cítiť ako v bavlnke. 
  3. Ženy, ktoré si potrpia na eleganciu, ale zároveň sa chcú cítiť príjemne - pre ženy, ktorým sa páči elegancia, vyberajte košieľky zdobené čipkou, mašličkami či inými prvkami a zároveň voľte tak, aby boli vyrobené z priedušných materiálov pre maximálny pocit pohodlia. 
  4. Ženy, ktoré si potrpia na luxus - mimoriadny luxus zaistí saténktorý je hladký a lesklý alebo košieľky zdobené napríklad kamienkami či čipkou. 

Tipy na darčeky k MDŽ pre náročné ženy

Pre náročné ženy je perfektným darčekom k medzinárodnému dňu žien komplet z prémiovej kolekcie. Napríklad kolekcia Colette, ktorá je unikátna mimoriadne jemným materiálom, jedinečným strihom a precíznym šitím. Vyberať môžete luxusné pyžamá, košieľky alebo župany, ktoré k sebe perfektne ladia, takže jednoducho vytvoríte krásny komplet. 

Žádné viditelné produkty
Žádné viditelné produkty
Žádné viditelné produkty
Žádné viditelné produkty