Vyhľadávanie

Prihlásiť sa

Heslo som zabudol

Som tu prvýkrát a chcem sa registrovať

Dievčenské župany

Každá dievka túži po chvíľach, ktoré budú patriť len jej a ktoré si plne vychutná v príjemnom županu. Dievčenský župan si dievky a mladé slečny zamilujú na prvý pohľad aj dotyk. Hýria vzormi a mäkučký plyš je doslova objíme svojou hebkosťou. 

Čítať ďalej
Filter
Veľkosť
Farba

Parametre

Veľkosť
Farba

Filtrovat můžete i více barev současně.

Kapucňa
Značka
Cena

31,40 - 47,50

17 produktov

Ponúkame veľkosti 86 - 158 a rôzne farby, ktoré si každá dievka obľúbi. Navyše sú v ponuke župany s kapucňou a uškami. Obľúbené sú župany s mačičkami, zajačikmi, srdiečkami, sovičkami alebo tiež jednorožcami. Všetky majú opasok, ktorým ho stiahnete v páse. Stredná dĺžka bude tiež vyhovovať každej dievke. Župany majú vrecká. 

Na kvalite dievčenského župana záleží

Pri správnom výbere dbajte na kvalitu materiálu a prevedení. Detské župany ELEGANT.sk sú huňaté už na prvý pohľad. Majú krátky hustý chlp a budete  sa v nich cítiť maximálne príjemne. V ponuke sú župany predných európskych výrobcov, a to Italian Fashion, Madlen Style, Dorota a L&L

Tip pre vás

Rozmýšľate, ako urobiť vašej dcére ešte väčšiu radosť? Zlaďte sa s ňou pomocou župana. Niektoré druhy županov ponúkame aj vo väčších veľkostiach pre dámy. Jedná sa napríklad o župan s mačičkami.